Facebook Pixel
Beautyfeel.sk 0
HOTLINE  0918 844 408
V pracovné dni od 9.00 – 16.00 hod
Lactobionic očný krém 4%

Lactobionic očný krém 4% / ARKANA

Hydratačno-upokojujúci, ľahký krém na okolie očí. Obsahuje 4% kyseliny laktobiónovej, ktorá zmenšuje podráždenia, regeneruje, hydratuje a predchádza vzniku vrások.

15 ml 32,90 €NIE
32,90 €
Galaktoarabinán zosilňuje účinok kyseliny laktobiónovej a brzdí stratu vody. Avokádový olej vyživuje, a prísada bisabololu pôsobí upokojujúco a uľavujúco. Obzvlášť odporúčaný na citlivú pleť, pleť náchylnú na praskanie cievok a na odvodnenú pleť.

Lactobionic Therapy

Produkty tejto rady obsahuju čistú kyselinu laktobionovú s vysokou koncentráciou 10, resp. 15%. Má silný upokojujúci, protizápalový, hydratačný účinok, neutralizuje voľné radikál. Lactobionic Therapy predstavuje modernú hydratáciu. Kyselina Laktobionová zabraňuje starnutiu pleti, stimuluje proces obnovy buniek, produkuje kolagén a elastín, hydratuje pokožku, rozjasňuje ju a ochraňuje pred voľnými radikálmi. Redukuje začervenanie a podráždenie pokožky, urýchľuje regeneráciu po dermo-estetických ošetreniach.

Odporúča sa pre dehydratovanú pokožku, po opaľovaní, počas ošetrení kyselinami, po chemických pílingoch, mikrodermabrázii alebo laserových ošetreniach. Preferuje sa taktiež pre citlivú pokožku, s viditeľnými kapilárami, s rosaceou alebo akné.

Lactobionic 4% očný krém, ktorý je súčasťou tejto rady, má upokojujúcu a ľahkú ukľudňujúcu formulu. Vďaka 4% kyseline laktobiónovej upokojuje podráždenie, regeneruje pokožku v očnom okolí, hydratuje a predchádza vzniku vrások. Galactoarabinián posilňuje účinok kyseliny laktobiónovej a zabraňuje strate vody z pokožky. Avokádový olej vyživuje pokožku a bisabolol má upokojujúci a ukľudňujúci efekt. Krém je vhodný na citlivú pleť a dehydratovanú pleť s viditeľnými kapilármi.

Aplikácia: naneste ráno a večer na vyčistenú pleť okolo očí.

Použitie: na suchú a odvodnenú pleť, po opaľovaní, po chemických pílingoch, mikrodermabrázii, seroterapii, na citlivú pleť, na pleť s povrchovými cievkami, na dermatologické choroby a na domácu starostlivosť počas kyselinových ošetrení.

Dôležité: Produkty značky ARKANA odporúčame pre domácu starostlivosť, ktorá je súčasťou profesionálneho ošetrenia v kozmetickom salóne. 

Lactobionic micelárny gélKozmetika, Mŕtve more: Lactobionic micelárny gél-50%200 ml
Lactobionic tonikumKozmetika, Mŕtve more: Lactobionic tonikum-50%200 ml
Lactobionic dvojitá sila (set)Kozmetika, Mŕtve more: Lactobionic dvojitá sila (set)-20%50 + 50 ml
Lactobionic Boost MaskaKozmetika, Mŕtve more: Lactobionic Boost Maska10 ml
Žiadne video.
Zatiaľ nebolo hodnotené.
©2015 BeautyFeel, s.r.o.
responzívny eshop od atypic.sk