Facebook Pixel
Beautyfeel.sk 0
HOTLINE  0918 844 408
V pracovné dni od 9.00 – 16.00 hod
Arganový krém na ruky

Arganový krém na ruky / ARKANA

Hydratačný, aromatický krém s arganovým olejom

75 ml 5,45 €NIE
5,45 €
Hydratačný, aromatický krém s arganovým olejom, bambuckým
maslom a IRICALMIN PF, ktoré vyhladzujú a zmenšujú drsnosť dlaní a nechtov. Bohaté zloženie zaručuje obnovu kože a ochranu pred pôsobením agresívnych faktorov.

Hand therapy

„Aromatické ošetrenie rúk“ je vhodné pre suchú, popraskanú, ochabnutú alebo tenkú pleť rúk. Odporúča sa taktiež na ošetrenie rúk s pigmentovými škvrnami, poprípade rúk vystavených pôsobeniu čistiacich prostriedkov, mrazu alebo vetru. Aktívnymi látkami tejto rady je IRICALMIN PF, ktorý eliminuje zápalové procesy, hydratuje a vyhladzuje pleť a upokojuje podráždenia. Hand Therapy obsahuje arganový olej, ktorý okrem toho, že dlhodobo hydratuje a vyživuje, taktiež pleť chráni pred poveternostnými vplyvmi. Ďalšími aktívnymi látkami sú Bambucké maslo a Vitamín C.

Arganový krém na ruky je profesionálny krém, odporúčaný na intenzívne regeneračné ošetrenie zničených rúk alebo nechtov. Obsahuje arganový olej a bambucké maslo, ktoré zjemňuje a prestavuje ochrannú lipidovú vrstvu pokožky. IRICALMIN PF komplex redukuje drsnosť, hydratuje a chráni pred škodlivým vplyvom agresívnych externých faktorov. Krém ma aromatickú príjemnú vôňu exotického ovocia, ktorá robí z ošetrenia čistý pôžitok.

Použitie: použite na konci profesionálneho ošetrenia alebo na každodenné domáce ošetrenie rúk.

Dôležité: Produkty značky ARKANA odporúčame pre domácu starostlivosť, ktorá je súčasťou profesionálneho ošetrenia v kozmetickom salóne.

Cukrový píling na rukyKozmetika, Mŕtve more: Cukrový píling na ruky350 g
Arganová maska na rukyKozmetika, Mŕtve more: Arganová maska na ruky10 ml
Žiadne video.
Zatiaľ nebolo hodnotené.
©2015 BeautyFeel, s.r.o.
responzívny eshop od atypic.sk