Facebook Pixel
Beautyfeel.sk 0
HOTLINE  0918 844 408
V pracovné dni od 9.00 – 16.00 hod
CATHARSIS - Bahenný šampón

CATHARSIS - Bahenný šampón / Minus 417

Šampón s výťažkami z Mŕtveho mora navracia zdravie a lesk poškodeným vlasom.

400 ml 15,90 €NIE
15,90 €
Bahenný šampón z Mŕtveho mora:
Vyživuje vlasy
Hydratuje pokožku
Regeneruje vlas a dodáva lesk

Aplikácia: Bahenný šampón z Mŕtveho mora poskytuje pokožke hlavy a vlasom špeciálnu starostlivosť a je vhodný pre každodenné použitie. 

Návod na použitie:

Dostatočne namočte vlasy, naneste dostatočné množstvo bahenného šampónu podľa potreby, napeňte, vmasírujte do pokožky a nechajte pôsobiť aspoň 1 minútu. Následne poriadne opláchnite vlažnou vodou. 

Vhodné pre:  Bahenný šampón z Mŕtveho mora je vhodný pre vlasy s lupinami, pre suché alebo farbené vlasy alebo suchú pokožku hlavy. 

Obsah účinných a výživných látok: Výťažky z minerálov mŕtveho mora a bahno, avokádový olej, gaštan konský, vitamíny A, B, B5, E, F.

Popis produktu: Unikátny bahenný šampón z Mŕtveho mora poskytuje profesionálnu starostlivosť Vašim vlasom. Vitamíny obsiahnuté v šampóne chránia vlasy pred poškodením slnkom. Bahenný šampón obnovuje vlasovú štruktúru, vďaka čomu sú vlasy silnejšie, zdravšie a krásne lesklé. 

Dôležité: Nepoužívajte na podráždenú pokožku a očné okolie. Bahenný šampón nie je testovaný na zvieratách, neobsahuje parabény a minerálne oleje (výťažky z ropy).

Žiadne video.
Zatiaľ nebolo hodnotené.
©2015 BeautyFeel, s.r.o.
responzívny eshop od atypic.sk