Facebook Pixel
Beautyfeel.sk 0
HOTLINE  0918 844 408
V pracovné dni od 9.00 – 16.00 hod
Výživný očný krém Time Control

Výživný očný krém Time Control / Minus 417

Jedinečný očný krém, ktorý hydratuje, ochraňuje, zmenšuje opuchy a vyhladzuje vrásky okolo jemného a citlivého okolia očí.

vzorka 0 €7 dní
0 €
Očný krém s výťažkami z Mŕtveho mora napomáha:
Rozjasňuje kruhy pod očami a regeneruje pleť
Vyhladzuje vrásky a zpevňuje kontury očí
Zabraňuje prejavom starnutia
Hydratuje a zjemňuje

Aplikácia:  Očný krém je určený pre každodenné použitie, ideálne 2x denne (ráno a večer).

Návod na použitie:

  • Aplikujte očný krém proti vráskam v oblasti okolia očí v tenkej vrstve a jemnými poklepmi zapracujte do pokožky, pokiaľ sa produkt úplne nevsiakne.
  • Pre mladšiu pleť se používa ako hydratácia v oblasti okolia očí.
  • Pre zrelšiu pleť sa používa v oblasti okolia očí, takiež na oblasti krku, tváre a dekoltu.

Vhodné pre: Použitie očného krému je vhodné pre všetky typy pleti.

Obsah účinných látok: Výťažky z minerálov z Mŕtveho mora, hamamelis, gaštan konský, prírodné oleje z boráka lekárskeho, púpalky a avokáda, olivový olej, vitamíny A, B, C, E, F.

Popis produktu: Hydratačný oční krém s bohatým zložením, vhodný prevažne pre jemné a citlivé oblasti okolo očí a na krk. Rozjasní kruhy pod očama, spevní kontury očí a napomáha predchádzať starnutiu v najproblematickejších miestach.  Výživný oční krém proti vráskam obsahuje prírodné aktivna zložky VITAMIN MINERAL COMPLEX - komplex vitamínov, rostlinných výťažkov a minerálov z Mŕtveho mora, který pleť zanecháva hydratovanú a pomáha ju zpevňovať a omladzovať. Obsahuje vitamín C, který zkludňuje pleť, zmierňuje otoky a vyhladzuje vrásky.  Pre maximálný účineo a synergický efekt doporučujeme kombinovať 2x denne s Obnovujúcím očným sérom s peptidmi.

Dôležité: Nepoužívajte na podráždenú pokožku. Očný krém nie je testovaný na zvieratách, neobsahuje parabeny a minerálne oleje (výťažky z ropy).

Žiadne video.
Zatiaľ nebolo hodnotené.
©2015 BeautyFeel, s.r.o.
responzívny eshop od atypic.sk