Facebook Pixel
Beautyfeel.sk 0
HOTLINE  0918 844 408
V pracovné dni od 9.00 – 16.00 hod
Bieliaca sada proti pigmentovým škvrnám

Bieliaca sada proti pigmentovým škvrnám / Minus 417

Bieliaca sada predstavuje kompletný balík pre váš boj s pigmentovými škvrnami.


Sada 21,80 € / 50,90 €NIE
21,80 € / 50,90 €
Bieliaca sada z Mŕtveho mora:
Rozjasňuje tmavé pigmentové škvrny
Čistí a rozjasňuje pleť
Zjednocuje farebný tón pleti
Udržuje pleť žiarivú a zdravú

Bieliaca sada proti pigmentovým škvrnám obsahuje:

  • Bieliaci a spevňujúci krém na ruky (200 ml)
  • Bieliace čistiace mydlo (200 ml)
  • Bieliaca maska pre krásnu pleť (50 ml)

Sada je vhodná pre:  Bieliaca sada na pigmentové škvrny sa odporúča pre pleť s pigmentovými škvrnami spôsobenými slnkom a vekom. Produkty z bieliacej sady možete aplikovať kedykoľvek podľa potreby. 

Účinné látky:

 Bieliaci a spevňujúci krém na ruky: Titanium dioxid, výťažok z listov aloe vera, verbeny, harmančeka, zeleného čaju, prírodné oleje z rakytníka, avokáda, boráka lekárskeho a sézamu, olivový olej, vitamíny A, B, C, E, F.

Bieliace čistiace mydlo: kyselina kojic, výťažky z citróna a morských rias, pagaštan konský, voda z Mŕtveho mora, vitamíny A, B, C, E, F.

Bieliaca maska pre krásnu pleť: kyselina kojic, aloe vera, harmanček, pagaštan konský, vitamíny A, B, E, F. Kyselina kojic zosvetľuje pokožku a má taktiež antibakteriálne a protiplesňové účinky

Popis produktov:

Bieliaci a spevňujúci krém na ruky: Koncentrovaný hustý bieliaci krém, ktorý zosvetľuje tmavé škvrny spôsobené slnkom a vekom.  Obsahuje prírodné antioxidanty ako vitamín A a E a esenciálne oleje, ktoré zjednocujú odtieň pleti, pomáhajú spevňovať jej štruktúru. Krém zlepšuje elasticitu pokožky a dodáva pleti pružnosť. Obsahuje UV ochranu. Pleť je vďaka bieliacemu krému zjednotená, jasnejšia a žiarivá.

Bieliace čistiace mydlo: Jemné osviežujúce mydlo rozjasňuje tmavé pigmentové škvrny. Je vhodné na ošetrenie očneho okolia a odlíčenie make-upu.  Mydlo je vytvorené na báze prírodných aktivnych zložiek, ktorými sú komplex vitamínov a minerálov VITAMIN MINERAL COMPLEX v kombinácii s minerálmi z Mŕtveho mora. Mydlo na pigmentové škvrny zanecháva pokožku na pocit čistú, sviežu a jemnú. Mydlo zbavuje pleť príznakov únavy a dodáva jej žiarivy vzhľad. Časom je pleť krásne zjednotená.

Bieliaca maska pre krásnu pleť: Koncentrovaná a hustá výživná maska s obsahom kyseliny kojic, ktorá zbavuje tmavých pigmentových škvŕn spôsobených vekom alebo slnkom. Poskytuje okamžitú hydratáciu, pružnosť a sviežosť.  Pleť sa vďaka maske neleskne. Maska proti pigmentovým škvrnám obsahuje široké spektrum vitamínov a rastlinných extraktov, komplex vitamínov a minerálov VITAMIN MINERAL KOMPLEX a minerály z Mŕtveho mora, vďaka ktorým veľmi účinne zabraňuje prejavom starnutnia.

Dôležité: Nepoužívajte na podráždenú pokožku a očné okolie. Produkty nie sú testované na zvieratách, neobsahujú parabény a minerálne oleje (výťažky z ropy). Odporúčame používať v mesiacoch, kedy intenzita slnečného žiarenia nedosahuje vysoké hodnoty.

Žiadne video.
Zatiaľ nebolo hodnotené.
©2015 BeautyFeel, s.r.o.
responzívny eshop od atypic.sk