Facebook Pixel
Beautyfeel.sk 0
HOTLINE  0918 844 408
V pracovné dni od 9.00 – 16.00 hod

O nás

Spoločnosť BeautyFeel, známa našim klientom pod pôvodným názvom Vital Slovakia, spol. s r.o., pôsobí na Slovenskom trhu od roku 2006.

K rozhodnutiu zmeniť názov z Vital na „BeautyFeel“ sme dospeli po rokoch práce so zákazníkmi a s kozmetickými produktmi zameranými na riešenie mnohých kožných problémov a po poznaní, že krása nespočíva iba vo vonkajšom vzhľade, ale je hlavne o každého vnútornom pocite. Slovné spojenie "Beauty" (krása) a "Feel" (pocit) preto vytvorilo slovnú hračku, ktorá vystihuje našu flozofiu.

Našim cieľom a mottom sa preto stalo hľadať a prinášať ľuďom produkty, ktoré dopomôžu k pocitu krásy a taktiež vnútornej spokojnosti. K výberu produktov pristupujeme dôsledne, a preto v našej ponuke nájdete produkty, ktoré sme sami otestovali a ktorým taktiež dôverujeme.

Mnohí z nás vedia, aké blahodarné účinky na telo a pleť má Mŕtve more, a preto sme sa zamerali práve na distribúciu exkluzívnej kozmetiky -417 z Mŕtveho mora, ktorej produkty môžete nájsť na našej web stránke.

Okrem starostlivosti o pleť je dôležité venovať sa aj zdraviu a prevencii pred chorobami. Preto v našom portfóliu produktov môžete nájsť taktiež antibakteriálne a masážne produkty značky HiGeen, ktorých sme výhradným distribútorom.

Po dlhoročných skúsenostiach s týmito produktmi v našich partnerských kozmetických salónoch sme dospeli k rozhodnutiu priblížiť sa viac k našim zákazníkom a umožniť im zakúpiť si tieto produkty aj prostredníctvom e-shopu.

Veríme, že sa týmto krokom rozšíri okruh našich spokojných zákazníkov a urobíme spoločne svet krajším.

Tím spoločnosti BeautyFeel

©2015 BeautyFeel, s.r.o.
responzívny eshop od atypic.sk