Facebook Pixel
Beautyfeel.sk 0
HOTLINE  0918 844 408
V pracovné dni od 9.00 – 16.00 hod

O značke ARKANA

ARKANA - moderná značka profesionálnej poľskej kozmetiky

Arkana - Sleduje najnovšie biochemické a fyziologické trendy v kozmetike, ktorých cieľom je skutočné obnovenie a udržanie rovnováhy pokožky. 

Arkana vsadila na vlastný výskumvývoj kozmetických rád profesionálnej kozmetiky. Čerpá zo skúseností svojich vlastných expertov, ktorí dlhodobo získavali znalosti o trhu, ktorý je náročný z pohľadu šírky spektra typu zákazníčiek/-ov, ale aj hladu po nových trendoch v kozmetike.

Arkana využíva vo svojich výrobkoch najnovšie aktívne zložky. Úspech získava nielen vďaka vedeckým objavom v medicíne a kozmetike, ale aj vďaka biomimetickým vlastnostiam účinných látok. Biomimetika napodobňuje prirodzenú fyziológiu tela, pôsobí na zlepšenie jeho správania sa, inhibíciu alebo stimuláciu, alebo dokonca obrátenie určitých fyziologických procesov alebo porúch. Inšpiráciou pre ich tvorbu sú prírodné peptidy a bielkoviny. Účinky biomimetiky v kozmetike sú rýchlejšie, intenzívnejšie, presnejšie a viditeľnejšie než v kozmetike založenej na tradičných látkach.

Arkana pôsobí dvoma spôsobmi: ochraňuje pred poruchami spôsobenými vonkajšími alebo vnútornými faktormi a zabraňuje procesu starnutia na molekulárnej úrovni - počiatočnej fáze deštrukcie kožných buniek.

V podpore kozmetických salónov sa Arkana zameriava na procedúry, ktoré aktivujú prirodzené procesy samoobnovy, ako je napríklad mikroihlová terapia, exfoliácia kyselinami, stimulácia procesov prostredníctvom použitia vysoko koncentrovaných biomimetických látok.

Arkana sa zameriava nielen na profesionálne ošetrenia, ale aj domácu starostlivosť o pleť. Využíva počítačovú diagnostiku pleti vyvinutú tímom odborníkov z firmy Arkana. Analyzér skúma potreby pokožky na šiestich úrovniach, diagnostikuje problémy a poskytuje riešenia na kľúč vo forme procedúry.

Arkana produkty sú určené pre náročných klientov, ktorí ocenia účinnosť lekárskeho ošetrenia a kozmetiky. Vysoká koncentrácia účinných látok zaručuje produkt v tej najvyššej účinnosti a dostupnej cene.

Poľsko ako kozmetická veľmoc

Tí, ktorí sa zaujímajú o odvetvie kozmetiky, vedia o čom je reč. Nejde len o historické postavenie krajiny ako veľmoci v kozmetike, ale aj o súčasnosť. Toto odvetvie sa rozvíja najrýchlejšie v Európe. Zisk z poľského vývozu výrobkov vlasovej, telovej a dekoratívnej kozmetiky vzrástol v priebehu prvej dekády 21. storočia o 25%.

V Poľsku pôsobí približne 300 kozmetických firiem, v ktorých je približne štvrtina pracovníkov zapojená do laboratórneho výskumu a zdokonaľovania technologických postupov. Po prípravkoch poľských gigantov, akými sú Irena Eris, Dax Cosmetics či Oceanics, siahajú spotrebitelia v 130 krajinách sveta. 

Mnohí z nás ani nevieme, ktoré úspešné kozmetické značky sú "Made in Poland". Symbolom poľského úspechu v kozmetike je napríklad značka Inglot. Len pred deviatimi rokmi firma otvorila svoj prvý zahraničný obchod, a dnes má už 400 luxusných predajných salónov v 50 krajinách sveta, okrem iných miest aj v Dubaji a New Yorku (Zdroj: Hnonline.sk)

Arkana a BeautyFeel

Na slovenský trh prinášame značku Arkana od septembra 2015. Mali sme možnosť testovať niekoľko profesionálnych značiek z rôznych krajín. Výsledky testovania v školiacom centre a niekoľkých vybraných salónoch, skúsenosti z príbuzného trhu a profesionálny prístup rozhodli jednoznačne pre značku Arkana. Vsadili sme na komplexné produktové rady zostavene logicky podľa typov pleti, modernosť výroby, účinné látky a ich vysokú koncentráciu. 

Veríme len tomu, čo sme sami vyskúšali. Chceme umožniť čo najviac slovenským zákazníkom, aby vyskúšali účinky profesionálnej kozmetiky Arkana a sami nám povedali, ako sú spokojní s výzorom ich pleti po niekoľkých ošetreniach. 

Kozmetiku Arkana môžete nájsť vo vybraných kozmetických salónoch na Slovensku.

Zobraziť všetky produkty značky ARKANA na našom e-shope

©2015 BeautyFeel, s.r.o.
responzívny eshop od atypic.sk