Facebook Pixel
Beautyfeel.sk 0
HOTLINE  0918 844 408
V pracovné dni od 9.00 – 16.00 hod

O značke HiGeen

Cieľom spoločnosti BeautyFeel je ponúkať našim zákazníkom produkty na skvalitnenie ich života, medzi ktoré patria aj antibakteriálne gély a antiseptické sprchové mydlá značky HiGeen od spoločnosti SUKHTIAN - Households and Toiletries Manufacturing Co. ( ďalej ako SUKHTIAN - HTM ).

Za účelom neustáleho uspokojovania požiadaviek klientov, SUKTHIAN - HTM založil jednu z vedúcich Research & Development divízií v kozmetickom a chemickom priemysle v Jordánsku. SUKTHIAN - HTM produkty sú vyrábané aj na základe licencie od medzinárodne uznávaných spoločností, medzi iným Schwarzkopf & Henkel Cosmetics-Nemecko. K udržaniu vysokej kvality produktov, SUKTHIAN - HTM vyvinul a udržiava kvalitatívny a environmentálny manažment systém (Quality and Environmental Management System), ktorý spĺňa požiadavky ISO 9001:2000 a ISO 14001:1996 medzinárodných štandardov. Kvalita SUKTHIAN-HTM produktov je riadená medzinárodnými priemyselnými normami.

Prevencia a ochrana vášho zdravia je veľmi dôležitá, a preto vám na slovenský trh prinášame kolekciu antibakteriálnych gélov na ruky HAND SANITIZER v rôznych príjemných vôňach a baleniach a kolekciu antiseptických sprchových mydiel na telo a ruky HAND & BODY WASH taktiež v mnohých príjemných vôňach.

Zobraziť všetky produkty značky HiGeen na našom e-shope

©2015 BeautyFeel, s.r.o.
responzívny eshop od atypic.sk