Facebook Pixel
Beautyfeel.sk 0
HOTLINE  0918 844 408
V pracovné dni od 9.00 – 16.00 hod

O značke SeeSee

 Kozmetika SeeSee pre komplexnú starostlivosť s minerálmi z Mŕtveho mora. 

Mŕtve more je bezodtokové slané jazero ležiace medzi Izraelom a Jordánskom. So svojou hĺbkou 417 metrov pod hladinou mora je vôbec najnižšie položeným jazerom sveta.

Ďalšie prvenstvo, ktoré mu právom patrí, sa týka jeho špecifickej konzistencie. Voda z Mŕtveho mora je deväťkrát slanšia než morská voda, jeho koncentrácia soli je až 33,7 % a obsajuje viac ako 21 minerálov a stopových prvkov.

Vďaka týmto vlastnostiam je oblasť Mŕtveho mora považovaná za zázrak, ktorého dôkazom sú aj návštevníci, ktorí každoročne navštívia túto oblasť hlavne kvôli liečbe kožných a kĺbových chorôb, keďže zlepšuje krvný obeh, metabolizmus a upokojuje nervovú sústavu.

Okrem toho bahno z Mŕtveho mora účinne pomáha pri liečbe chorôb kĺbov, zmierňuje reumatické ťažkosti, artritídu a zápal nervov. Okrem toho posilňuje vlasové korienky, eliminuje výskyt lupín, vyhladzuje vrásky a pomáha spomaľovať proces starnutia pokožky a preto niet pochýb, že pobyt na tomto mieste prispieva k regenerácii a očiste celého organizmu.

Nemusíte cestovať až k mŕtvemu moru, vďaka produktom See See mŕtve more pride k vám. 

 Zobraziť všetky produkty značky SeeSee na našom e-shope.

©2015 BeautyFeel, s.r.o.
responzívny eshop od atypic.sk