Facebook Pixel
Beautyfeel.sk 0
HOTLINE  0918 844 408
V pracovné dni od 9.00 – 16.00 hod

Naše značky95

Zoradiť podľa: 

Kozmetických produktov je na celosvetovom trhu neuveriteľné množstvo. Značky sa predbiehajú sloganmi, honosnými filozofiami, farebnými obalmi a deklaráciou toho najlepšieho. V dobe pretlaku informácií nie je jednoduché sa zorientovať. Pokúsime sa vám pomôcť, bez ohľadu na to, aké produkty nájdete na našej stránke.

Keď vojdeme do obchodu s drogériou alebo kozmetikou, obyčajne si nejaký produkt vyberieme. Lebo existuje na danom mieste istá ponuka. Vyberáme si podľa obalu, obľúbenej značky, či produktu, ktorý sme práve videli na billboarde. Sila marketingu je enormná. Náš strop je pochopiteľne peňaženka. Zaplatíme a na nejaký čas máme vystarané.

Ako je ale tvorená cena produktu? Koľko percent tvorí samotná hodnota produktu (= cena obsahu účinnej látky a náklady na jej produkciu) oproti cene ktorú platíme za jeho obal a následnú distribúciu na pult drogérie a samotnú maržu obchodníka, lekárnika, parfumérie? Nemýlite sa, ak predpokladáte, že najvyššie položky z ceny ukroja práve marža obchodníka, náklady na marekting a obal. Pokiaľ by naozaj hodnota produktu = hodnota účinných látok bola naozaj tak vysoká, ako deklaruje obal, produkt na pulte drogérie by mal minimálne dvojnásobnú cenu.

My preto ideme na to z iného konca - sledujeme trendy v dermatológii, medzinárodné výstavy a produkty skúšame. Cena nás zaujíma až na záver. V drogérii sú stanovené kategórie, kde globálni výrobcovia dosadzujú masívne vyrábané a promované produkty. My naopak: produkt, značku testujeme, a až keď sme z výsledkov nadšení, zaradíme ich do ponuky. 

Našou filozofiou je preto garancia, že čokoľvek si na tomto webe vyberiete, ručíme za dosiahnutie efektu a účinku kozmetiky. Vieme presne, aký je reálny obsah účinných látok, aké konzervanty boli použité, vieme kde je kozmetika produkovaná a za akých podmienok. Nebojujeme sloganmi a heslami, podľa nás by zákazník mal naozaj platiť za hodnotu produktu a nie za jeho marketing a distribúciu.

Okamžitý vyplňovač vrásokKozmetika, Mŕtve more: Okamžitý vyplňovač vrásokviac možností
Hydrospheric ľahký (denný) krémKozmetika, Mŕtve more: Hydrospheric ľahký (denný) krémviac možností
CATHARSIS - Upokojujúci pleťový krémKozmetika, Mŕtve more: CATHARSIS - Upokojujúci pleťový krém-16%viac možností
CATHARSIS - Bahenný telový zábalKozmetika, Mŕtve more: CATHARSIS - Bahenný telový zábal-16%viac možností
Hydrospheric tonikumKozmetika, Mŕtve more: Hydrospheric tonikum-49%viac možností
Lactobionic tonikumKozmetika, Mŕtve more: Lactobionic tonikum-50%200 ml
Lactobionic micelárny gélKozmetika, Mŕtve more: Lactobionic micelárny gél-50%200 ml
©2015 BeautyFeel, s.r.o.
responzívny eshop od atypic.sk