Facebook Pixel
Beautyfeel.sk 0
HOTLINE  0918 844 408
V pracovné dni od 9.00 – 16.00 hod

-41751

Zoradiť podľa: 

 

POKLAD Z MŔTVEHO MORA

Immediate Miracles. Okamžité zázraky s kozmetikou -417 Cosmetic Researches Dead Sea Ltd prináša výrobca a celosvetový distribútor kozmetiky so sídlom v Izraeli. Vyvíja exkluzívne sady prírodných produktov pre starostlivosť o pleť, make-up, parfémy, potravinové doplnky a hotelové kozmetické vybavenie, ktoré sú založené na prírodných aktívnych látkach a mineráloch.

Na slovenský trh vám prinášame produkty zamerané na starostlivosť o pleť, telo a vlasy pre ženy a mužov.

Zobraziť všetky produkty Minus 417 predávané v našom e-shope

Prečo názov -417?

Produkty -417 sú vyrobené z prírodných aktívnych látok a minerálov z najnižšie položeného miesta na svete, z Mŕtveho mora, ktorého hladina pri vzniku spoločnosti bola práve mínus 417 metrov pod morom. A práve z tohto údaju vznikol názov -417.

Čo ponúka značka -417?

Značka minus 417 ponúka širokú škálu exkluzívnych produktov vysokej kvality pre starostlivosť o pleť, telo a vlasy, založených na komplexe vitamínov a minerálov VITAMIN MINERAL COMPLEX, ktorý je na vedeckom základe založenou kombináciou vzácnych minerálov z Mŕtveho mora a prírodných aktívnych zložiek ako sú vyživujúce vitamíny a jedinečné výťažky z rastlín, ktoré sú namiešané tak, aby pomáhali pri obnove buniek pleti a predchádzali príznakom starnutia.

Naše výrobky neobsahujú žiadne umelé konzervanty, akými sú napríklad parabény a minerálne oleje (výťažky z ropy). Preto sú vhodné pre akýkoľvek druh pleti a nevyvolávajú alergické reakcie. Produkty -417 nie sú testované na zvieratách.

Na slovenský trh Vám prinášame produkty kozmetickej značky -417 týchto pleťových a telových kozmetických línií.

  • Základná pleťová línia
  • Bieliaca pleťová línia
  • Línia Catharsis inovatívnej starostlivosti
  • Exkluzívna SPA a telová línia
  • Línia pre mužov
  • Time Control línia

Zakladateľ kozmetickej značky -417

Moty Fridman je mladý umelec, ktorý sa narodil a študoval v Izraeli. Moty získal titul BA v odbore Business Administration (obchodná administratíva) a Real-Estate Assessment (posúdenie nehnuteľností). Kozmetickú spoločnosť "Mínus 417 - Dead Sea Cosmetics-Research Ltd" založil v roku 2003, do dnešného dňa je manažérom celej spoločnosti.

Jeho umelecké nadanie, obchodné znalosti a úspechy mu pomohli založiť a prevádzkovať podnikanie v oblasti kozmetiky, krásy a starostlivosti o pleť.

Moty pracoval 5 rokov ako realitný agent v oblasti Mŕtveho mora, keď založil kozmetickú firmu, aby čo najviac využili jedinečné vlastnosti minerálnych látok z Mŕtveho mora. Názov spoločnosti "Mínus 417" bola prijatá ako medzinárodná značka symbolizujúca presnú polohu Mŕtveho mora pod morskou hladinou v čase založenia spoločnosti.

S cieľom zabezpečiť najlepšiu kvalitu rozvoja, Moty zavolal svetoznámych chemikov s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti výskumu a vývoja unikátnych a medzinárodných kozmetických výrobkov. Moty považuje každý produkt za umelecké dielo, preto osobne navrhuje každý výrobok a položku spoločnosti. Motyho vášeň viedla k spolupráci s tímom európskych odborníkov, s cieľom preskúmať ďalšie minerály Mŕtveho mora. Ich výskum odhalil, že okrem liečivých a v kozmetike užitočných účinkov, minerály Mŕtveho mora významne podporujú látky, ktoré ukladajú prírodné aromatické esencie.

Motyho predstava je vlastniť a rozvíjať medzinárodnú kozmetickú firmu s kvalitnými produktami slúžiacimi pre zdravie a krásu na celom svete. 

Zobraziť všetky produkty Minus 417 predávané v našom e-shope

Napísali o nás v tlači

Okamžitý vyplňovač vrásokKozmetika, Mŕtve more: Okamžitý vyplňovač vrásokviac možností
CATHARSIS - Bahenný telový zábalKozmetika, Mŕtve more: CATHARSIS - Bahenný telový zábal-16%viac možností
Čistiaca bahenná maskaKozmetika, Mŕtve more: Čistiaca bahenná maska-22%100 ml
Bahenné mydloKozmetika, Mŕtve more: Bahenné mydlo125 g
©2015 BeautyFeel, s.r.o.
responzívny eshop od atypic.sk