Facebook Pixel
Beautyfeel.sk 0
HOTLINE  0918 844 408
V pracovné dni od 9.00 – 16.00 hod

Tvár a dekolt40

Zoradiť podľa: 

Naša pleť je denne vystavovaná mnohým nežiadúcim vplyvom a preto je nevyhnutné sa o ňu denne starať, aby sme ju udržali zdravú a sviežu a cítili sa tak krajšie a sebavedomejšie. Denná starostlivosť o pleť by mala zahŕňať minimálne jej hĺbkové čistenie, tonizáciu a hydratáciu. 

Komplexná starostlivosť o pleť ale znamená aj v pravidelných periódach (spravidla raz týždenne) vykonanie pílingu, aplikáciu sér a masiek. Na dosiahnutie efektívnej starostlivosti o pleť je dôležité si vybrať produkty, ktoré sú vhodné pre váš typ pleti a zároveň riešia aj problém, ktorý vašu pleť sužuje. Počnúc problémov so suchou pleťou, alebo naopak premastenou so sklonom k akné, psoriatickou pleťou, začervenaním, nerovnomernou pigmentáciou rôzneho pôvodu až po zrelú pleť so vznikajúcimi vráskami a stratou jej pružnosti.

My vám v tejto mozajke ponúkame doplnie svojej profesionálnej starostlivosti u svojej kozmetičky, dermatokozmetičky či dermatológa produkty, ktoré vám pomôžu umocniť efekt ošetrení a následne ho udržať.

Arkana je profesionálna kozmetika, ktorá sleduje posledné trendy v kozmetológii a dermatológii. Jej filozofia je postavená na komplexných radách, ktoré pokrývajú špecifický problém. Obsahujú nadštandardný pomer účinných látok, od kyselín cez aminokyseliny až po špecifické peptidy a vitamíny. Neobsahuje parabény, detergenty, SLS ani minerálne oleje.

Kozmetika z Mŕtveho mora Minus 417 obsahuje významné minerály a výťažky z Mŕtveho mora VITAMIN MINERAL COMPLEX, ktoré sú jedinečné na Zemi a napomáhajú pri liečbe mnohých kožných ochorení alebo nedostatkov, ako sú pigmentové škvrny, vrásky, ekzémy, akné alebo lupienka. Minus 417 si potrpí na vnímanie kozmetiky aj zmyslami, a to vďaka výťažkom z liečivých bylín, rastlín a prírodným esenciám, lahodiacim zmyslom. Neobsahuje parabény a minerálne oleje, čím nezaťažuje životné prostredie a je šetrná voči pleti.

Produkty na tomto webe neboli testované na zvieratách.

Okamžitý vyplňovač vrásokKozmetika, Mŕtve more: Okamžitý vyplňovač vrásokviac možností
Čistiaca bahenná maskaKozmetika, Mŕtve more: Čistiaca bahenná maska-22%100 ml
Bahenné mydloKozmetika, Mŕtve more: Bahenné mydlo125 g
©2015 BeautyFeel, s.r.o.
responzívny eshop od atypic.sk