Facebook Pixel
Beautyfeel.sk 0
HOTLINE  0918 844 408
V pracovné dni od 9.00 – 16.00 hod

Pleťové masky5

Zoradiť podľa: 

Pleťové masky sú synonymom regenerácie, relaxu a znova nadobutnutej vitality. Počas ich pôsobenia na tvári a dekolte rady pozorujeme a vnímame, ako maska pôsobí - či už je to chladivo, hrejivo, napína pleť, spôsobuje mravčenie. Niekedy sa rozhodneme podľa momentálneho pocitu potreby našej pleti, ale my odporúčame masku zvoliť podľa typu pleti a hlavne stavu a problému, ktorý potrebujeme riešiť.

Konzistencia masky, spôsob účinku a jej ukončenie sú tiež rozmanité. Poznáme masky krémové, ktoré obyčajne môžeme na pleti nechať pôsobiť aj celé noc. Tvár vyživujú, hydratujú, dodávajú jej minerály, aminokyseliny a vitamíny. Gélové masky sa pre vyšší obsah vody ľahšie absorbujú. Naopak bahenné masky sú hutnejšie a ich preschnutie je otázka pár minút. Po dosiahnutí pocitu intenzívneho sťahovania jej zvyšok zmyjeme vodou. Niektoré masky po preschnutí "zgumujeme", čo je viacmenej alternatíva pílingu, alebo zľupujeme vcelku. Vždy sa ale riaďte návodom výrobcu.

Účinok masky sa vždy zvýši, ked pod ňu aplikujeme sérum. Dnes veľmi populárne alginátové masky majú v podstate relaxačný účinok, do pleti sa nevstrebávajú, ale po preschnutí sa vcelku snímu. Tu je aplikácia séra pod masku viac ako vhodná varianta.

©2015 BeautyFeel, s.r.o.
responzívny eshop od atypic.sk