Facebook Pixel
Beautyfeel.sk 0
HOTLINE  0918 844 408
V pracovné dni od 9.00 – 16.00 hod

Výhody

VZORKY ZDARMA

Ak sa neviete rozhodnúť, ktorý produkt vám bude najviac vyhovovať, alebo máte záujem vyskúšať nové produkty, môžete si zadarmo vybrať v rámci vašej objednávky 3 vzorky produktov Mínus 417.


DOPRAVA ZDARMA

Ponúkame vám výhodu bezplatnej dopravy v rámci Slovenskej republiky, ak si objednáte produkty v hodnote 40,- € a viac (vrátane DPH) okrem vzoriek.


0% parabénov a výťažkov z ropy

Produkty kozmetickej značky -417 sú bez obsahu parabénov a minerálnych olejov, nežiadúcich výťažkov z ropy, častokrát obsiahnutých v kozmetických produktoch. Aj preto sú vhodné taktiež pre citlivú alebo alergickú pleť.


Viditeľné výsledky po pár použitiach

Cieľom zakladateľa značky -417, Motyho Fridmana, bolo vyvinúť produkty, ktoré budú mať zaručené a rýchle účinky na riešenie rôznych kožných problémov.

Pozrite si video, ktoré prezentuje jeden z najúspešnejších produktov kozmetickej značky -417, vyplňovač vrások: https://www.youtube.com/watch?v=-gfLSAanWaA


Na všetky typy pleti

Každá pleť je špecifická a vyžaduje si preto osobitný prístup a starostlivosť. Na našej stránke nájdete širokú ponuku produktov určených pre suchú, zmiešanú, normálnu, mastnú alebo problematickú pleť.
Zobraziť všetky produkty Minus 417 predávané v našom e-shope

©2015 BeautyFeel, s.r.o.
responzívny eshop od atypic.sk